Eksperymenty z nauk przyrodniczych

Sprzęt do prowadzenia doświadczeń uczniowskich pozwala na prowadzenie doświadczeń oraz ich cyfrową rejestrację i wizualizację na tablicach multimedialnych, monitorach a nawet smartfonach. Każdy wie co to fotosynteza ale nikt jej nie widział- My ci pokażemy fotosyntezę i wiele innych zjawisk z różnych dziedzin nauki. Wyjaśnimy i zobrazujemy jakie właściwości mają substancje chemiczne, jak działają prawa chemii i fizyki. Sam będziesz mógł stawiać śmiałe hipotezy a potem prowadzić doświadczeni by je potwierdzić lub odrzucić i zobaczyć jak bardzo się myliłeś – ale nie zrażaj się każdy odkrywca ma prawo do pomyłek.

Robotyka

Czy wiesz jaki jest najlepszy zawód przyszłości jaki mógłbyś wybrać – jasne że to informatyk programista.
Zostań przyjacielem naszych robotów i zaprogramuj je z nami. Pokażemy Ci na czym polega programowanie, a tylko twoja wyobraźnia będzie granicą jak użyjesz naszych robotów i jaki programy razem stworzymy.

Mobilne planetarium i astronomia

Mobilne planetarium w technologii 3D. Wyląduj na księżycu, Marsie, Wenus a potem przekrocz granicę układu słonecznego, poczuj jak wielki jest kosmos.
W naszym planetarium to będzie możliwe. Oprócz tego pokażemy Ci znakomite filmy.
Wybierzmy się razem nocą na wycieczkę i obserwuj z nami księżyc i gwiazdy przez teleskopy. W dzień zobaczysz wybuchy na Słońcu używając naszego teleskopu słonecznego.

Praca w zespole

Czy umiecie ze sobą współpracować i efektywnie się komunikować - sprawdźmy to razem poznając przy tym zasady nowoczesnych technologii, konstrukcji budując razem. Klocki edukacyjne to połączenie nauki i świetnej zabawy.